Hledáme specialisty na VBA a SQL, které baví hledání chyb a implementace novinek v rámci financí. Budete nám pomáhat vylepšovat náš reportingový systém a celkově práci s daty, aby byla naše společnost stále efektivnější a lepší.

Popis pozice:

Hledáme reportingové specialisty pro náš tým, které baví hledat chyby, testovat systém, nastavovat a implementovat novinky a kteří jsou schopni precizně a bez chyb odvést svou práci. S námi budete aktivně spolupracovat jako spojovací most mezi oddělením financí a IT tak, aby všechny systémy a softwary fungovaly co nejefektivněji a nejpřehledněji a aby obě oddělení byla informována o všech změnách a vylepšeních.
Nehledáme pouze kritiky, ale také trpělivé týmové hráče, které baví práce s Data warehouse a kteří nebudou mít problém vysvětit kolegům novinky a pomoci jim s problémy. Váš hlavní projekt bude pomoci nám přejít ze Solvency II na IFRS17.

Požadujeme:

- vzdělání v oboru financí/ekonomiky/pojišťovnictví
- znalost VBA a SQL
- znalost některého z reportingových softwarů
- zkušenost s managementem v rámci Data warehouse
- znalost IFRS17 nebo Solvency II velkou výhodou
- výborná angličtina
- znalost projektového managementu
- schopnost práce v týmu

Nabízíme:

- možnost práce v atraktivní finanční instituci
- potenciál rozvoje kariéry
- nástup ihned, nebo dohodou
- skvělé finanční ohodnocení
- možnost rozvoje a posunu do dalších oddělení nebo poboček v rámci společnosti
- aktivní využití angličtiny
- skvělá dopravní dostupnost
- zajímavé benefity

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Finanční analytik, Financial Controller, Project Manager, Metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková