Aktivně hledáme ambiciózní a zkušené účetní specialisty pro náš nově vznikající tým ve významné farmaceutické společnosti! Máte zkušenosti v účetnictví a skvělou angličtinu? Chcete pracovat pro společnost, která Vás dokáže ocenit? Pak jsme pro Vás to pravé!

Popis pozice:

Hledáme manažera pro oblast účetnictví do mezinárodní atraktivní společnosti, která se specializuje na farmacii. Budete se starat o organizaci, rozvoj a management účetního systému pro Čechy, Bulharsko a Pobaltí a to vše v rámci CZ GAAP. Hledáme lidi z mezinárodních společností, kteří se nebojí výzvy a kteří nechtějí pouze práci, ale koníčka a sympatický kolektiv.
Součástí Vaší práce bude výpomoc a koučování juniornějších kolegů a v kooperace s nimi poté klasicky i participace na účetních uzávěrkách a to jak ročních, tak měsíčních. Počítáme s Vámi i jako s klíčovým člověkem, který zaštítí naše finanční procesy v rámci R2R a který bude na pravidelné bázi komunikovat s centrem sdílených služeb v Rumunsko ohledně sběru dat a práce s nimi.

Požadujeme:

- VŠ titul v rámci financí/ekonomiky
- alespoň 5-7 let zkušeností ve financích v mezinárodní společnosti
- alespoň tři roky aktuálních zkušeností z pozice, jako Accounting manager nebo např. Head of accounting
- výbornou znalost AJ
- znalost IFRS a CZ GAAP
- dobrá znalost SAPu
- asertivní osobnost schopnou vést lidi, určovat tempo a zároveň schopnou poradit a pochválit

Nabízíme:

- nabízíme Vám skvělé finanční ohodnocení a rozjezd kariéry v mezinárodní farmaceutické společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
- pokročilý systém cafeterie
- možnost home office a klouzavé pracovní doby
- krásné a moderní pracovní prostředí

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Farmacie, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková