Aktuálně hledáme zkušené lidi v oblasti controllingu do mezinárodní farmaceutické společnosti!!! Máte dobrou znalost angličtiny? Máte zkušenosti s controllingem z mezinárodní společnosti? Rádi Vám nabídneme skvělé benefity, výborné finanční ohodnocení a přátelský, zkušený tým!

Popis pozice:

Pro našeho významného klienta hledáme zkušené controllery, kteří bude spolupracovat napříč zeměmi a budou dělat controlling pro celý koncern. Budou se od Vás očekávat finanční analýzy a analýzy výsledků společnosti, budgetů a forecastu. Budete reportovat nejen managerům, ale celkově vedení budete aktivně pracovat v SAPu a MS Excelu. Počítá se s aktivním využitím angličtiny.

Požadujeme:

- VŠ v oblastí financí/ekonomie
- minimálně 5 let zkušeností v oblasti financí a z toho alespoň 2 v oblasti controllingu ve financích
- zkušenosti z mezinárodní společnosti
- velice dobrý MS Excel a dobrá znalost SAP FI/BW

Nabízíme:

- nabízíme Vám skvělé finanční ohodnocení a raketový rozjezd kariéry v mezinárodní farmaceutické společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
- pokročilý systém cafeterie
- možnost home office a klouzavé pracovní doby
- kompletní zaučení na pozici, prezentace celé společnosti
- krásné a moderní pracovní prostředí

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Farmacie, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková