Aktuálně hledám kreativního a inovativního Brand Managera do mezinárodní společnosti v Praze. Máte obchodního ducha, výbornou znalost angličtiny a jste orientovaný na komplexní marketing? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Co vás čeká

- řízení svěřené kategorie produktu
- budování strategie značky
- řázení marketingových aktivit
- vývoj produktů
- zodpovědnost za rozpočet
- sledování nových trendů
- analýza chování zákaznika a konkurence

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání
- 2 roky zkušeností v oblasti marketingu
- zkušenost s obchodním marketingem nebo prodejem
- výborná znalost anglického jazyka
- výborná znalost MS Office
- dobrý time management a projektový management
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
zájem o trendy v marketingu

Co vám můžeme nabídnout

- 25 dnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- program Benefit Plus
- nabídka stravování v jídelně za zvýhodněnou cenu
- výhodný tarif
- jubilejní bonus

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingový analytik, Marketingová strategie, Product Specialist, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Nikola Krajdlová
+420 730 514 112