Hledáme již zkušené finanční a realitní poradce pro Plzeňsko!!! Máte potřebné certifikace pro výkon práce finančního poradce? Rádi byste se uplatnili ve velké prestižní společnosti? Chcete se stát členy nového týmu, který rozjede obchod v Pzni a okolí? Pak jsme pro Vás to pravé!

Popis pozice:

Aktivně hledáme finanční a realitní poradce/konzultanty, kteří již mají potřebné certifikace a rádi by rozjeli kariéru v prestižní společnosti. Hned od začátku budete mít jasně stanovený kariérní i finanční postup, budete mít počáteční proškolení a k dispozici databázi se spoustou kontaktů.
Nejdůležitější ze všeho je, nebát se komunikovat a volat. Vaše práce bude o aktivní komunikaci s potenciálními a stávajícími klienty a o tom, abyste byli schopní jim vymyslet řešení šité na míru. Nehledáme lidi, kteří budou chtít klientovi vnutit všechno, ale inteligentní obchodníky, kteří budou technicky zdatní (práce s interní aplikací) a kteří budou proklientsky orientovaní.
Jedná se o práci na živnostenský list a není zde fixní mzda, ale pokud budete schopni po úvodním zaškolení domluvit svému managerovi obchodní schůzky, budete mít z každého uzavřeného obchodu provizi a již během prvního měsíce si budete schopni přijít bez problémů na 20-30tisíc hrubého.

Požadujeme:

- SŠ ideálně v oboru financí
- rodný český jazyk
- čistý trestní rejstřík
- splněné požadované certifikace a zkoušky pro činnost finančního zprostředkovatele
- asertivitu, flexibilitu
- ideálně zkušenost na pozici
- schopnost vydělat si na sebe

Nabízíme:

- příjemné kanceláře v centru Plzně - dobře dostupné
- prvotní zaučení na pozici a mentoring
- pomoc s ovládnutím interní aplikace
- výpomoc při prvních obchodních jednáních
- alespoň 20-30tisíc během prvního měsíce
- kariérní i finanční postup v průběhu prvních několika měsíců i dalších let
- rozjezd kariéry

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Daňový poradce/specialista, Finanční poradce, Realitní makléř, Odhadce, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.