Máte zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Chcete je zužitkovat někde jinde a nebojíte se nové výzvy?

Pro výrobce interiérových plastů do osobních automobilů aktuálně obsazujeme pozici Hlavní účetní

Co Vás čeká:

• vedení finanční účtárny, zodpovědnost za její chod
• účtování zejména případů vyžadující vyšší nároky (závěrkové zápisy – do-hadné položky, opravné položky, rezervy, odpisy, vnitroskupinové doklady)
• kontrola účetnictví
• sestavování přiznání k dani z přidané hodnoty
• sestavení přiznání k dani z nemovitosti
• příprava k přiznání k dani z příjmů právnických osob
• zpracování účetní závěrky k rozvahovému dni, vč. přílohy k účetní závěrce
• komunikace s daňovými poradci a finančními auditory
• zástup podřízených v případech jejich nepřítomnosti

Požadujeme:

• VŠ/SŠ ekonomického směru
• komunikativní znalost NJ (případně AJ) – pokročilá úroveň
• praxi min.3 roky na podobné pozici
• schopnost vedení řadových účetních
• výhodou je znalost programu Navision, případně jiného (SAP, apod.)
• znalost účetnictví pro podnikatele a daňové legislativy
• spolehlivost, pečlivost

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Velký Osek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Financial Controller, Účetní, Specialista pohledávek, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Tomáš Bartl
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.