Máte zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Chcete je zužitkovat někde jinde a nebojíte se nové výzvy?

Pro výrobce interiérových plastů do osobních automobilů aktuálně obsazujeme pozici Finančního manažera

Co Vás čeká:

  • vedení finanční účtárny, zodpovědnost za její chod
  • reporting
  • účast a prezentace na management meetingu
  • účtování zejména případů vyžadující vyšší nároky (závěrkové zápisy – do-hadné položky, opravné položky, rezervy, odpisy, vnitroskupinové doklady)
  • kontrola účetnictví
  • sestavování přiznání k dani z přidané hodnoty
  • sestavení přiznání k dani z nemovitosti
  • příprava k přiznání k dani z příjmů právnických osob
  • komunikace s daňovými poradci a finančními auditory
  • Zodpovídá za ekonomiku společnosti (komplexní zpracování účetnictví, účetní závěrku, audit, ekonomickou část výroční zprávy)
  • Zajišťuje finanční zdroje, jejich identifikaci a rozdělování
  • Zodpovídá za strategický rozvoj v oblasti vícezdrojového financování
  • Předává návrhy a doporučení k optimalizaci ekonomického řízení
  • Identifikuje rizikové oblasti ekonomiky, připravuje a realizuje preventivní opatření
  • Sestavuje střednědobý výhled hospodaření společnosti a její rozpočet dle činností, divizí, nákladových středisek a zakázek
  • Vytváří krizový plán
  • Provádí controlling v oblasti nákladů i výnosů
  • Zajišťuje pravidelný reporting a tvorbu analýz pro vedení společnosti
  • Zpracovává metodiky pro oblast vnitřního kontrolního systému a ekonomiky
  • Zodpovídá za oběh informací a dokladů potřebných k ekonomickému řízení

Požadujeme

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • komunikativní znalost NJ (případně AJ) – pokročilá úroveň
  • praxi min.3 roky na podobné pozici
  • zkušenosti s řízením ekonomických procesů
  • schopnost vedení řadových účetních
  • výhodou je znalost programu Navision, případně jiného (SAP, apod.)
  • znalost účetnictví pro podnikatele a daňové legislativy
  • spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání v rámci společnosti
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Velký Osek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 85 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Project Manager, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Tomáš Bartl