Pro našeho klienta, kterým je stabilní společnost, hledám kandidáta/tku na pozici Asistent/ky marketingového oddělení na Praze 4 - Libuš. Na této pracovní pozici využijete znalosti z administrativy v marketingovém oddělení. Báječná příležitost pro nastartování kariéry v marketingu a seznámení se s různorodou agendou.

Co vás čeká

• spolupráce při tvorbě, plánech a realizaci marketingových kampaní
• administrativní podpora manažera
• vyhodnocování marketingových kampaní
• sledování trendů v marketingové komunikaci
• kontrola úkolů v rámci naplňování strategických plánů společnosti
• správa webu, reporting, emailing

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• zkušenosti 1 – 2 roky na pozici asistentky v marketingovém oddělení nutností
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• řidičský průkaz sk. B
• proaktivní přístup, samostatnost
• ochota cestovat po různých akcích v rámci ČR
• dobrou znalost MS Office – převážně excel

Co vám můžeme nabídnout

• možnost kariérního růstu na pozici Marketingového Specialisty
• motivující pracovní hodnocení
• občerstvení na pracovišti
• stravenky
• odměna v den životní události i za získání nového zaměstnance
• nákup všech produktů se slevou
• mladý kolektiv
• účast na akcích klientů

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Asistentka, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Webdesigner, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Nikola Krajdlová
+420 730 514 112