Hledáme zkušené daňaře se schopností komunikovat anglicky!!! Chcete pracovat v blízkosti centra Prahy v renomované poradenské společnosti? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Popis pozice:

Hledáme již zralé a zkušené kandidáty a kandidátky po oblast daní, kteří by měli zájem se do nich profilovat i v budoucnu a to v rámci renomované poradenské společnosti v centru Prahy. Jsme otevřeni profesionálům pro každou oblast, kteří umí dobře anglicky a baví je se učit nové věci a stále se zlepšovat. Naše společnost hledá pouze kandidáty, kteří mají už opravdu pokročilou znalost daňové problematiky, hledají zajímavou práci na delší dobu a chtějí najít dobrý a přátelský tým.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v ekonomickém/finančním směru
- velice dobrý anglický jazyk
- orientaci v daňové problematice
- schopnost práce na plný úvazek
- schopnost práce v týmu
- orientace v podnikových financích
- komunikativní a otevřenou osobnost

Nabízíme:

- prostředí stabilní a renomované společnosti
- skvělý tým
- možnost rozjet kariéru v oblasti daní
- klouzavou pracovní dobu
- notebook a telefon k pracovnímu i osobnímu použití
- 5 týdnů dovolené
- po dohodě možnost home office
- možnost tréninků a osobního rozvoje

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Revoluční 655/1, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Project Manager, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková