Hledáme nadšené juniory do daní! Máte vystudované daně na VŠ a rádi byste nalezli práci v oboru? Nebo máte pouze krátkou praxi v oboru, ale chtěli byste už začít pracovat? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Popis pozice:

Hledáme absolventy VŠE v oboru daňové problematiky, kteří by měli zájem pracovat ve velké a známé společnosti, která se specializuje na poradenství v oblasti financí, účetnictví, daní a auditu. Pokud máte pouze základní zkušenosti v daňové oblasti a máte již dostudovanou vysokou školu, můžeme Vám nabídnout práci ve skvělém týmu, bohatou praxi a rozjezd kariéry.

Požadujeme:

- vystudovanou VŠE v oboru finance, specializace na daně
- velmi dobrý anglický jazyk - alespoň B2
- plynulý český jazyk
- zájem o daňovou problematiku
- ideálně praxi v daních
- možnost dojíždět do centra Prahy

Nabízíme:

- prostředí stabilní a renomované společnosti
- skvělý tým
- možnost rozjet kariéru v oblasti daní
- klouzavou pracovní dobu
- notebook a telefon k pracovnímu i osobnímu použití
- 5 týdnů dovolené
- po dohodě možnost home office
- možnost tréninků a osobního rozvoje

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Revoluční 655/1, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková