Hledáme sympatické zájemce o oblast pojišťovnictví!!!

Baví Vás práce v pojišťovnictví? Chcete spolupracovat s týmem sympatických dam v dobré mezinárodní společnosti? Pak jsme tu právě pro Vás! Hledáme inteligentní a přemýšlivé lidi, kteří mají rádi ve věcech pořádek a jsou precizní!

Popis pozice:

Na naší pozici Likvidátora/Likvidátorky budete aktivně hodnotit nároky na výplatu pojistného u klientů naší pojišťovny a budete vytvářet s tím související administrativu, popřípadě komunikovat s dotčenými stranami a s lékaři ohledně detailů jednotlivých případů. Budete zajišťovat i další dokumentaci potřebnou k likvidacím a zproštění od placení pojistného nebo dokumentaci k dožití se konce pojištění. Důležitý bude i následný proces plnění, tedy přeúčtování, podklady, autorizace, atd...
Hledáme empatické a samostatné lidi schopné komunikovat na úrovni, kteří budou schopni komunikovat s postiženou stranou opatrně a klidně. Důležité bude i komunikovat s lékaři a managementem společnosti, tak aby vše bez problémů fungovalo.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou
- praxi v pojišťovnictví
- zkušenost na pozici likvidátora poj. událostí v oblasti životního/cestovního pojištění
- plynulá a aktivní znalost českého jazyka
- všeobecná znalost pojišťovnictví a medicíny
- pečlivost, samostatnost a schopnost komunikovat

Nabízíme:

- prostředí stabilní mezinárodní společnosti s flexibilní pracovní dobou
- skvělou dostupnost na metru B
- kompletní zaučení na pozici a možnost kariérního růstu
- možnost i pro juniorní kandidáty
- sympatický a přátelský tým 13 dam
- skvělé benefity a zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Revoluční 655/1, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Likvidátor pojistných událostí, Asistent v pojišťovnictví, Pojišťovací poradce, Specialista pohledávek
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková