Bavilo by Vás spolupracovat na vývoji kalkulací, i prodejních aplikací?

Chtěl/a byste analyzovat požadavky businessu, vyvíjet a testovat aplikace?

Máte chuť pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na českém finančním trhu?

Pokud ano, čtěte dál!

Co budete dělat?

· Předávat znalosti o VP/MS softwaru

· Vyvíjet nové produkty i nové vlastnosti stávajících produktů v nové prodejní aplikaci

· Spolupracovat na testování nové prodejní aplikace i ostatních již používaných aplikací

· Aktualizovat dokumentaci VP/MS

· Kooperovat s obchodním a IT oddělením na implementaci produktových změn a UAT testingu

· Revidovat kódování pojistně-matematického projekčního softwaru a implementovat změny v kódu i parametrizaci

· Spolupracovat na projektech spojených s vývojem produktu a aplikací pro prodej

Co se Vám bude hodit?

· VŠ matematického nebo statistického zaměření

· Angličtina na úrovni B2

· Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky

· Znalost metody kalkulace životního pojištění

· Výborná znalost místní legislativy, konkrétně problematiku životního pojištění a penzijního spoření

Co dostanete navíc?

· 25 dní dovolené

· 3 sick days

· Multisport karta

· Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

· Vyhrazené volno na individuální rozvoj

· Stravenky

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a těšíme se na osobní setkání.

Nástup možný ihned nebo domluvou.

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Pojišťovnictví, Pojistný matematik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Eliška Jelínková
731 610 913
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.