Pokud máte zkušenosti z oblasti jakosti (ideálně ve strojírenství) a dokážete komunikovat v německém jazyce, pak hledáme právě Vás!
Do zahraniční non automotive firmy sídlící na Českokrumlovsku přijmeme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici vedoucí kvality.

Dáme šanci i kandidátovi/kandidátce bez zkušenosti s vedením lidí!

VEDOUCÍ KVALITY

Náplň práce

  • Řízení procesů a zaměstnanců (7 podřízených zaměstnanců) v oddělení kvality
  • Navrhování nových systémových řízení, analýza slabých míst
  • Vyhodnocování výsledků zkoušek a kontrol, vypracování posudku
  • Tvorba interních směrnic
  • Provádění pravidelných interních auditů kvality
  • Komunikace se zákazníky, pobočkou v Německu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici (kvalita a kontrola jakosti či související s kvalitou)
  • Znalost německého jazyka na středně pokročilé úrovni (navíc možnost docházení na firemní jazykové kurzy)
  • Znalost PC: MS Office, výhodou: SAP

Nabízíme

  • Mzdu dle Vašich znalostí a zkušeností (50.000 - 80.000 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Prémie dle stanovených KPI´s
  • Vánoční bonus
  • Dotované stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Specialista ISO, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia a.s., Karolína Pitoňáková
+420 770 161 496
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.