Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem a výrobou komponentů pro světové značky automobilového průmyslu, hledá aktuálně do svého týmu posilu na pozici Serial Project Managera. Máte zkušenosti na obdobné pozici, ovládáte plynně anglický jazyk? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co vás čeká

- řízením projektů v automotive v sériové fázi
- správa projektů: dosažení zákaznického vzorkování (PPAP)
- plánování a splnění rozpočtu projektů a ročních cílů
- příprava budgetů, snižování nákladů a plánování zdrojů týmu, KPIs
- identifikace rizik projektu, plánování a sledování nápravných opatření
- reprezentace projektu interně a vůči zákazníkovi, dodavatelům

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání technického / ekonomického směru
- zkušenost min. 3 roky s projektovým řízením v automotive
- znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- samostatnost, time management, systematičnost, týmovost a analytické myšlení

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- stravování v závodě
- pružný začátek pracovní doby
- příspěvek na sportovní aktivity
- motivující finanční ohodnocení, roční bonus
- vzdělávací a jazykové kurzy
- zdarma odborné poradenství
- možnost být součástí stabilní a dynamické společnosti v oblasti automotive
- přátelské, inovativní prostředí otevřené novým nápadům
- práci v příjemném a moderním prostředí
- nástup možný ihned/ dohodou

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auto - moto, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Marie Ondrišová
+420 703 141 823
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.