Jste zkušený technolog, ale rádi byste si vyzkoušeli už více seniorní roli? Pokud Vás baví práce s lidmi a umíte anglicky, máme tu práci přesně pro Vás.

Detailní popis pozice

- vedení svěřeného týmu technologů, vedení společných porad a rozdělení práce, zodpovědnost za plnění cílů
- účast na představení nových výrobků a oponenturách
- specifikace nových montážních linek, výběr nových dodavatelů, specifikace technických detailů výrobního zařízení, účast na přejímkách a návrhy na umístění ve výrobě
- pravidelné audity a reporting
- spolupráce napříč firmou

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici v oblasti automotive (ideálně)
- komunikativní angličtina - občasná komunikace se zahraničím
- ideálně zkušenost s vedením lidí - třeba i z projektu
- znalost technologie vstřikování plastu výhodou
- skvělé organizační dovednosti a dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

- flexibilní pracovní doba a dovolená navíc
- dny sick days
- příspěvek na dopravu a možnost ubytování
- příspěvek na stravování a na kulturu
- bonusový systém
- pravidelné vzdělávání v oblasti hard skills i soft skills
- příspěvek na připojištění
- participace na vývoji zajímavých a moderních produktů

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Nový Jičín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.