Hledáme technology, kteří se chtějí hodně věcí naučit a být ve fajn týmu.

Detailní popis pozice

- řešení případných problémů montážních linek ve spolupráci s týmem
- zlepšování produktivity a efektivity výrobních linek
- podpora výroby a řešení případných problémů, které mohou nastat při nedodržování postupů
- postupné zvyšování kvality za podpory oddělení kvality, ale pravidelná komunikace i s průmyslovými inženýry či s balícím technikem
- spolupráce a týmová podpora

Požadujeme

- technické vzdělání - minimálně SŠ
- zkušenost na pozici technologa alespoň rok v oblasti automotive
- praxe na pozici v oblasti montáže bude velkou výhodou
- angličtina na komunikativní úrovni
- nutná znalost MS Office

Nabízíme

- flexibilní pracovní doba a dovolená navíc
- dny sick days
- příspěvek na dopravu a možnost ubytování
- příspěvek na stravování a na kulturu
- bonusový systém
- pravidelné vzdělávání v oblasti hard skills i soft skills
- příspěvek na připojištění
- participace na vývoji zajímavých a moderních produktů

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Nový Jičín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.