Hledáme komunikativní, pracovité a hlavně zkušené účetní pro naši vedoucí pozici. Pokud máte zkušenost s komplexním účetnictvím a s vedením menšího týmu, neváhejte mě kontaktovat.

Detailní popis pozice

- vedení týmu kolegů a kolegyň, rozdělování úkolů a kontrola procesů a výsledků
- zajištění zpracování účetní agendy celé firmy
- aktivní participace na uzávěrkových aktivitách a auditech
- pravidelné zpracování daní, spolupráce s daňovým poradcem
- komunikace napříč firmou a s managementem

Požadujeme

- vzdělání ideálně v oblasti ekonomie/ financí
- aktuální zkušenost na pozici hlavní účetní, ideálně z výrobní společnosti
- perfektní znalost účetnictví a orientace v daňové problematice
- zkušenost s vedením menšího týmu bude velkou výhodou
- komunikativní angličtina (B2)
- znalost SAP bude výhodou

Nabízíme

- velmi dobré finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na sport a volný čas
- bonusy
- penzijní připojištění a nadstandartní lékařskou péči
- proplacené vzdělávání
- teambuildingy a společenské akce

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Ústí nad Orlicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.