Nabízíme skvělou příležitost pro všechny, kteří mají zájem o projektový management v automobilovém průmyslu a jsou zdatní v technice. V rámci projektového řízení budete komunikovat se světovými výrobci automobilů a zajišťovat projekt po technické stránce. Na projektu se budete podílet od vývoje, až po úspěšné zavedení do sériové výroby.

Co vás čeká

- komunikace se zákazníky
- zodpovědnost za projekt – náklady, koncept, termíny, kvalitu
- podílení se na celém procesu od vývoje, přes implementaci do výroby, až po sériovou výrobu
- komunikace s vývojovým týmem, dodavateli i s výrobními závody
- podílení se na řešení komplexních projektů pod vedením zkušených nadřízených

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- německý jazyk na pokročilé úrovni
- zkušenost z oblasti automotive
- ochota cestovat
- projektové myšlení a obchodní duch

Co vám můžeme nabídnout

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravování a penzijní připojištění a na dopravu
- Multisport karta
- jazykové kurzy a odborné vzdělávání
- další firemní slevy a benefity
- práci ve stabilní a prosperující společnosti
- zajímavou práci s možností dalšího růstu
- flexibilní pracovní dobu

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Marie Ondrišová
+420 703 141 823
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.