Máte několikaleté zkušenosti ve vedení týmu? Disponujete dlouhodobou praxí v nákupu ve výrobní firmě zaměřené na automobilový průmysl? Domluvíte se bez problémů v anglickém jazyce? Pak by tato pozice mohla být zajímavá právě pro Vás!

Pro prestižní mezinárodní společnost sídlící na Pardubicku hledáme seniorního kandidáta na pozici manažera nákupu.

MANAŽER NÁKUPU SENIOR s AJ

Náplň práce

  • Řízení, rozvoj a optimalizace veškerých nákupních aktivit v rámci firmy
  • Neustálé zlepšování vedoucí ke zvýšení efektivity jednotlivých procesů, identifikace a dosahování úspor
  • Komunikace se zahraniční pobočkou
  • Spolupráce s finančním oddělením a ostatními odděleními napříč závodem
  • Rozvoj a vedení týmu nákupčích (cca 25 podřízených)
  • Nastavení KPI a jejich průběžné hodnocení, včetně přípravy akčních plánů a implementace opatření ke splnění KPI v požadovaném čase
  • Reporting vedení společnosti
  • Práce v systému SAP

Podmínkou

  • VŠ vzdělání (min. Bc.) ideálně ekonomického směru
  • Dlouhodobá praxe v oblasti nákupu v automotive výrobní firmě
  • Několikaletá praxe na manažerské pozici
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Práce na PC - MS Office, znalost programu SAP výhodou
  • Komunikativní schopnosti, profesionální vystupování, týmovost
  • Odolnost vůči stresu, schopnost zvládnutí širokého portfolia činností, organizovanost
  • Analytické myšlení

Výhodou

  • Praxe v elektrotechnickém průmyslu

Nabízíme

  • Manažerskou smlouvu
  • Služební vůz (i pro soukromé účely)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Cafeterie

Těším se na Váš životopis v anglickém a pokud máte, tak i v českém jazyce!

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Pardubice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 150 000 – 200 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer nákupu, Key Account Manager, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia a.s., Karolína Pitoňáková
+420 770 161 496