Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově. V současné době zaměstnává Magna ve 338 výrobních závodech a 89 vývojových centrech více než 169 tisíc zaměstnanců ve 28 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí do dnešního dne. Momentálně Magna Cartech zaměstnává více než 1100 zaměstnanců a patří mezi největší a nejrychleji se rozrůstající firmy v regionu jižních Čech.

Momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

TECHNIK IT

Pracovní náplň:

• Údržba, správa, evidence koncových zařízení
• Objednávání techniky
• Konfigurace pracovních stanic, schopnost diagnostikovat a odstranit vzniklé poruchy na straně uživatele
• Instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků a serverů
• Instalace běžných kancelářských aplikací
• Monitoring funkčnosti systémů
• Analýza a odstraňování problémů
• Rozvoj infrastruktury a spolupráce s dodavateli
• Spolupráce na nadnárodní úrovni v rámci koncernu

Co byste měl/a znát a umět:

• Základní orientace na HW/SW trhu – podpora při nakupování nové výpočetní techniky
• Administrátorské znalosti pro údržbu a správu HW/SW na kancelářských PC
• Zkušenosti s opravami HW
• Samostatnost při identifikaci a analýze problémů SW a HW
• Analytické a logické myšlení
• Spolehlivost a pečlivost
• Komunikativnost, schopnost práce v týmu

Kvalifikační předpoklady:

Vzdělání: SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Praxe: Není podmínkou
Jazykové znalosti: Znalost anglického jazyka na úrovni psané dokumentace

Co Vám za to nabízíme:

• Dobré platové podmínky
• Hrazené přesčasy
• Mimořádné odměny
• Podíl zaměstnanců na zisku
• Výkonnostní pololetní prémie
• Různé příplatky
• Profesní rozvoj
• Jazykové vzdělávání
• Pružná pracovní doba
• Možnost čerpání náhradního volna a home office
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
• 5 týdnů dovolené
• Odměna za pracovní jubilea
• Příspěvky na rekreaci dětí
• Dotované stravování v naší jídelně
• Příspěvek na dopravu
• Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
• Firemní svozy
• Příspěvek na bydlení
• Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den

Společnost
Magna Cartech spol. s r.o.
Adresa
České Velenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Ubytování/příspěvek na ubytování, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Specialista ERP, Technik HW, Správce operačních systémů a sítí, IT analytik, IT konzultant, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel