Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově. V současné době zaměstnává Magna ve 338 výrobních závodech a 89 vývojových centrech více než 169 tisíc zaměstnanců ve 28 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí do dnešního dne. Momentálně Magna Cartech zaměstnává více než 1100 zaměstnanců a patří mezi největší a nejrychleji se rozrůstající firmy v regionu jižních Čech.

Momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

VEDOUCÍ NÁKUPU

Pracovní náplň:

• Strategické a operativní řízení oddělení nákupu závodu
• Sledování cenového vývoje a trendů na trhu
• Řízení nákupního procesu v souladu se stanovenou firemní strategií
• Vyjednávání cen, dodacích, kvalitativních a platebních podmínek pro sériové a
zkušební dodávky přímého a nepřímého materiálu
• Vyjednávání rámcových smluv s dodavateli, vyjednání nejvýhodnější podmínek
pro MCT
• Spolupráce s odděleními napříč firmou
• Komunikace a spolupráce s odborným nadřízeným v rámci koncernu
• Provádění rozborů a analýz v oblasti nákupu a reporting klíčových ukazatelů,
reporting na vedení firmy a v rámci koncernu
• Definování KPI, trvalé zlepšování (KVP)
• Plnění norem IATF 16949, ISO 14001, OHSAS a specifických požadavků
zákazníka, plnění interních směrnic a předpisů
• Řídí se zákonnými požadavky dle IMN-BOZP003
• Dodržuje zásady bezpečnosti práce a aktivně se podílí na jejich zlepšování
a dodržování

Co byste měl/a znát a umět:

výborné organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti, manažerské dovednosti

Kvalifikační předpoklady:

Vzdělání: středoškolské nebo vysokoškolské odpovídajícího zaměření
Praxe: 3 roky na obdobné pozici
Jazykové znalosti: angličtina nebo němčina aktivně
Znalost PC: Microsoft Office

Co Vám za to nabízíme?

• Dobré platové podmínky
• Roční odměny závislé od výsledku společnosti
• Profesní rozvoj
• Jazykové vzdělávání
• Pružná pracovní doba
• Možnost čerpání home office
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
• 5 týdnů dovolené
• Odměna za pracovní jubilea
• Příspěvky na rekreaci dětí
• Dotované stravování v naší jídelně
• Příspěvek na dopravu
• Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
• Příspěvek na bydlení
• Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den

Společnost
Magna Cartech spol. s r.o.
Adresa
České Velenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Nákup, Vrcholový management, Ekonom, Nákupčí, Obchodní ředitel/manažer, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel