Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově. V současné době zaměstnává Magna ve 338 výrobních závodech a 89 vývojových centrech více než 169 tisíc zaměstnanců ve 28 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí do dnešního dne. Momentálně Magna Cartech zaměstnává více než 1100 zaměstnanců a patří mezi největší a nejrychleji se rozrůstající firmy v regionu jižních Čech.

Momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

ANALYTIK CONTROLLINGU

Pracovní náplň:

  • Zpracování přidělených oblastí reportingu a analýz
  • Controlling účetních nákladů
  • Spolupráce při přípravě finančního plánu
  • Zpracovaní analýz a forecastů
  • Údržba kmenových SAP FI/CO
  • Příprava podkladů pro zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek
  • Spolupráce při auditu (statutární, interní)
  • Podpora procesu oběhu účetních dokladů

Co byste měl/a znát a umět?

  • Zkušenosti z oblasti controllingu
  • Analytické dovednosti
  • Znalost účetních procesů
  • Základní orientace v daňové legislativě
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost, týmová spolupráce
  • Ochota dále se vzdělávat
  • Časová flexibilita,
  • Řidičský průkaz sk. B

Kvalifikační předpoklady:

  • Vzdělání: SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Praxe: Min. 2 rok zkušenosti v oblasti financí
  • Jazykové znalosti:AJ komunikativně, NJ výhodou
  • Znalost PC: MS Office (zejména Excel, Outlook)
  • Zkušenosti se systémem SAP výhodou

Co Vám za to nabízíme?

  • Dobré platové podmínky
  • Hrazené přesčasy
  • Mimořádné odměny
  • Podíl zaměstnanců na zisku
  • Výkonnostní pololetní prémie
  • Různé příplatky
  • Profesní rozvoj
  • Jazykové vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost čerpání náhradního volna a Home office
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna za pracovní jubilea
  • Příspěvky na rekreaci dětí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
  • Dotované stravování v naší jídelně
  • Příspěvek na dopravu, firemní svozy
  • Příspěvek na bydlení
  • Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den

Společnost
Magna Cartech spol. s r.o.
Adresa
České Velenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Výroba a průmysl, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel