Staň se součástí Zelené rodiny finančních a realitních profesionálů a spoj svou budoucí kariéru s největším realitně finančním holdingem v zemi. M&M Finance jsou nejrychleji rostoucí divizí M&M Reality Holdingu, který je technologickým lídrem v oboru a v loňském roce získal od českých spotřebitelů ocenění “Nejdůvěryhodnější značka”.

Manažer/ka týmu - Ostrava

Náplň práce:

  • motivační vedení a podpora rozvíjející se oblasti a týmu makléřů
  • nábor a výchova nových makléřů
  • zodpovědnost za výsledky
  • šíření dobrého jména společnosti M&M REALITY HOLDING a.s.
  • podpora firemní kultury a značky M&M

Požadujeme:

  • praxe a znalost realitní činnosti
  • ochota a schopnost převzít zodpovědnost za sebe a celý tým
  • manažerské ambice, chuť profesně růst a prosadit se
  • vnitřní motivace, komunikativnost, dynamická osobnost
  • zkušenosti s vedením týmu lidi a zkušenosti v obchodní sféře

Nabízíme:

  • pomoc a podpora rmanažera pobočky
  • vzdělávání a kurzy v rámci M&M holdingu
  • velmi motivační provizní a meziprovizní systém a další složky výplaty
  • firemní dovolené
  • možnost dalšího kariérního růstu a realizace zakládání nových poboček

Společnost
M&M reality holding,a.s.
Adresa
Nádražní 535/15, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.