Jsme ryze českou společností a současně také realitní jedničkou na trhu s nemovitostmi. Využíváme nejmodernější technologie a také v oblasti inovací jsme lídrem v prodeji nemovitostí. V letech 2017, 2018, 2019 a 2020 jsme také nejdůvěryhodnější realitkou, čemuž odpovídá i více než 99,8% kladných referencí od našich více než 30 000 zákazníků ročně. Našim klientům a jejich nemovitostem poskytujeme ten nejlepší servis. Našim makléřům tu nejlepší podporu pro jejich práci - každý nově registrovaný makléř od 1. 1. 2021 má možnost získat zdarma vlastní Stormmbook. Tablet, bez kterého se neobejde žádný moderní makléř.

Vedoucí týmu - Blansko

M&M holding hledá do svých řad lídry, kteří si troufají na spolupráci s nejsilnější realitní kanceláři v ČR.

Náplň práce:

  • motivační vedení a podpora rozvíjející se pobočky a týmu stávajících makléřů
  • nábor a výchova nových makléřů
  • zodpovědnost za výsledky pobočky a fungování makléřů
  • šíření dobrého jména společnosti M&M REALITY HOLDING a.s.
  • podpora firemní kultury a značky M&M ve svěřené lokalitě

Požadujeme:

  • praxe a znalost realitní činnosti
  • ochota a schopnost převzít zodpovědnost za sebe a celý tým
  • manažerské ambice, chuť profesně růst a prosadit se
  • vnitřní motivace, komunikativnost, dynamická osobnost

Nabízíme:

  • pomoc a podpora regionálního ředitele
  • manažerské vzdělávání a kurzy v rámci M&M holdingu
  • velmi motivační provizní a meziprovizní systém a další složky výplaty
  • firemní dovolené
  • možnost dalšího kariérního růstu a realizace zakládání nových poboček
  • vytěžení databáze kontaktů realitní kanceláře, možnost kombinace brockerové a poolové kariéry
  • budování vlastního týmu

Společnost
M&M reality holding,a.s.
Adresa
Milady Horákové 1955/9, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.