Staň se součástí Zelené rodiny finančních a realitních profesionálů a spoj svou budoucí kariéru s největším realitně finančním holdingem v zemi. M&M Finance jsou nejrychleji rostoucí divizí M&M Reality Holdingu, který je technologickým lídrem v oboru a v loňském roce získal od českých spotřebitelů ocenění “Nejdůvěryhodnější značka”.

Manažer obchodního zastoupení - Zlín

Hledáme vhodného člověka na manažerskou pozici. Zkušenosti v oblasti financí jsou výhodou, ale ne podmínkou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Obchodní i manažerské vzdělávání probíhá v rámci firmy.

Náplň práce:

komunikace se stávajícími zákazníky, servis klientů, pracovní pohovory, péče o stávající tým a jeho rozšiřování

Požadujeme:

  • maximální odhodlanost
  • chuť nebýt průměrem
  • chuť učit se novým věcem
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B
  • perfektní komunikace
  • sympatický vzhled
  • pracovitost

Nabízíme:

  • práci naučíme
  • firemní databáze klientů
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní telefonní tarif
  • vzdělávací program (obchodní i manažerský)
  • perfektní mezilidské vztahy na pracovišti
  • firemní soutěže (exotické destinace, plavby luxusní lodí a jiné)
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • Hrubá mzda: 45 000 Kč – 50 000 Kč

Společnost
M&M reality holding,a.s.
Adresa
náměstí Míru 9, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.