Jsme ryze českou společností a současně také realitní jedničkou na trhu s nemovitostmi. Využíváme nejmodernější technologie a také v oblasti inovací jsme lídrem v prodeji nemovitostí. V letech 2017 a 2018 jsme také nejdůvěryhodnější realitkou, čemuž odpovídá i více než 99,8% kladných referencí od našich více než 30 000 zákazníků ročně. Našim klientům a jejich nemovitostem poskytujeme ten nejlepší servis. Našim makléřů tu nejlepší podporu pro jejich práci.

Práce v reklamce - Grafik/Administrativa/Realizace

Do našeho skvělého týmu MM reklamní v Ostravě hledáme kolegu / kolegyni, který/á umí pracovat v Corelu, je komunikativní a zodpovědný/á, dokáže pomáhat i ve výrobě.

Požadujeme:

  • Znalost grafických programů – Corel (podmínkou), Adobe (bonus)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Důslednost, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup k práci
  • Vzdělání - SŠ
  • Znalost tiskařských strojů Mimaki a přípravy na tisk (není podmínkou)

Náplň práce:

  • Komunikace s centrálou společností MM Reality – zpracování a vyřízení zadaných požadavků
  • Komunikace s externími dodavateli (telefon + e-mail)
  • Zpracování firemních celopolepů - od komunikace, návrhu (návrhy již jsou, jde pouze o jejich napasování na požadované auto) a tisk
  • Výroba a příprava polepů aut
  • Administrativa + práce s interním systémem
  • Pomoc při realizaci a dokončování zakázek

Benefity:

  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Možnost firemního paušálu
  • Firemní akce

Při zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu.

Společnost
M&M reality holding,a.s.
Adresa
Hornická 2882/54, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel