LPP je módní společnost, která po mnoho let působí v oděvním průmyslu. Naše firma má vice než 20 let zkušeností. V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
Naše prodejní síť se skládá z více než 1 600 prodejen a je postupně rozšiřována. Působíme v 18 zemích, vytváříme pracovní místa pro více než 20.000 lidí v našich kancelářích a prodejnách v Polsku, Evropě, Asii a Africe.

Manažer prodejny Sinsay Znojmo

Pro naši novou prodejnu Sinsay v ul. Dobšickou, kterou otevřeme v listopadu, hledáme Managera/rku prodejny.

Náplň práce:
* zodpovědnost za chod, vzhled a atmosféru obchodu
* zodpovědnost za plnění určeného plánu prodeje
* nábor zaměstnanců
* efektivní řízení týmu lidí a jeho motivace

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe s úspěšnými výsledky na obdobné pozici ve stejném oboru min. 2 roky
* zájem o módu
* kreativitu, spolehlivost, vynikající organizační schopnosti, časovou flexibilitu, příjemné vystupování, zodpovědnost a preciznost
* znalost práce na PC (MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet)
* anglický jazyk výhodou
* čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
* zaškolení
* perspektivní zaměstnání
* motivující finanční ohodnocení
* zaměstnanecké výhody (výrazné slevy na oblečení)
* odpovědnou a různorodou práci
* prostor pro seberealizaci
* dresscode
* multisport kartu

* stravenky

Nástup září/říjen
V případě Vašeho zájmu a danou pozici zašlete své CV s fotografií.

Společnost
LPP Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Znojmo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel