LPP je módní společnost, která po mnoho let působí v oděvním průmyslu. Naše firma má vice než 20 let zkušeností. V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
Naše prodejní síť se skládá z více než 1 600 prodejen a je postupně rozšiřována. Působíme v 18 zemích, vytváříme pracovní místa pro více než 20.000 lidí v našich kancelářích a prodejnách v Polsku, Evropě, Asii a Africe.

Účetní pro firmu LPP ČR-vlastnící značku Reserved

Pro naši centrálu sídlící v Praze 9, do 4 členného týmu, hledáme nového fajn kolegu/kolegyni na pozici Účetní.

Náplň práce:
* účtování dodavatelských faktur, zálohových faktur, splátkových kalendářů
* vystavování faktur
* účtování dobropisů
* import dodavatelských faktur
* kontrola odvodů tržeb jednotlivých obchodů do banky
* kontrola hotovosti a platebních karet za přidělené značky
* tvorba, rozpuštění a kontrola dohadných položek

Požadujeme:
* VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
* velmi dobrou znalost účetní problematiky
* anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
* výbornou znalost práce s MS Office (zejména Excel)
* pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, týmovou spolupráci, časovou flexibilitu

Nabízíme:

* stravenky
* slevy na oblečení našich značek
* karta Multisport
* pravidelné roční a půlroční bonusy na základě splnění cílů
* pravidelné teambuldingy a firemní akce
* dárky k Vánocům
* kurzy anglického jazyka každý týden
* dobu neurčitou
* odpovídající platové ohodnocení
* možnost osobního a profesního růstu (osobní i profesní školení)
* přátelské pracovní prostředí a přátelský tým
* nástup ihned/ dohodou

Pokud Vás naše nabídku zaujala, zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vás!

Společnost
LPP Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel