LPP je módní společnost, která po mnoho let působí v oděvním průmyslu. Naše firma má vice než 20 let zkušeností. V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
Naše prodejní síť se skládá z více než 1 600 prodejen a je postupně rozšiřována. Působíme v 18 zemích, vytváříme pracovní místa pro více než 20.000 lidí v našich kancelářích a prodejnách v Polsku, Evropě, Asii a Africe.

Visual Merchandiser Cropp, Sinsay a Mohito OC Letňany

Pro naše nové prodejny Cropp, Sinsay a Mohito, které slavnostně otevřeme v dubnu 2019 hledáme Visual Merchandisery. Nástup od března/dubna 2019.

Náplň:

  • * starost o vizuální stránku
  • * aranžování výloh a figurín
  • * vystavování zboží na obchod
  • * sledování rotace zboží

Požadujeme:

  • * SŠ vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
  • * zkušenost s designérstvím
  • * výtvarné cítění
  • * aktivitu, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • * stravenky
  • * zaškolení samozřejmostí
  • * zajímavé finanční ohodnocení
  • * výrazné slevy na oblečení
  • * Multisport kartu
  • * možnost účasti při otevření nových poboček

Nástup 04/2019

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání profesního životopisu.

Společnost
LPP Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Veselská 663, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.