LPP je módní společnost, která po mnoho let působí v oděvním průmyslu. Naše firma má vice než 20 let zkušeností. V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
Naše prodejní síť se skládá z více než 1 600 prodejen a je postupně rozšiřována. Působíme v 18 zemích, vytváříme pracovní místa pro více než 20.000 lidí v našich kancelářích a prodejnách v Polsku, Evropě, Asii a Africe.

Visual Merchandiser Reserved Olomouc Šantovka

Pro prodejnu Reserved Olomouc Šantovka vhodné kandidáty na pozici Visual Merchandiser - dekoratér/ka.

Náplň:
• starost o vizuální stránku celé prodejny
• aranžování výloh a figurín
• vystavování zboží na obchod

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
• zkušenost s designérstvím
• výtvarné cítění
• aktivitu, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zaškolení
  • perspektivní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odpovědnou a různorodou práci
  • zaměstnanecké výhody (slevy na naše produkty)
  • možnost profesního růstu
  • kartu Multisport
  • stravenky

V případě Vašeho zájmu zasílejte svá CV spolu s fotkou.

Společnost
LPP Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Polská 1201/1, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel