LPP je módní společnost, která po mnoho let působí v oděvním průmyslu. Naše firma má vice než 20 let zkušeností. V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
Naše prodejní síť se skládá z více než 1 600 prodejen a je postupně rozšiřována. Působíme v 18 zemích, vytváříme pracovní místa pro více než 20.000 lidí v našich kancelářích a prodejnách v Polsku, Evropě, Asii a Africe.

Brigáda - pomocné práce Reserved Fontána Karlovy Vary

Pro prodejnu Reserved Fontána Karlovy Vary hledáme brigádníky na výpomoc :).

Náplň práce:
- prodej a komunikace se zákazníkem
- příprava zboží
- úklid prodejny

Nabízíme:
- možnost plánování směn přes týden i víkendy
- ranní i odpolední směny

Nástup: ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto brigádu zašlete nám svůj CV.

Společnost
LPP Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Chebská 370/81a, Karlovy Vary – Dvory
Plat
Plat: 110 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 27.5.2019 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.