Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Senior Python R&D Developer

Jsme R&D tým a v LMC jsme hodně "mladí". V současnosti jsme data scientisté, kteří sice píšou čím dále kvalitnější kód, ale to není to, co se od našeho týmu očekává. Chceme přicházet s novými nápady, které pomůžou být našim službám více smart, tzn. aby lidé prostřednictvím našich služeb co nejsnadněji našli práci, která jim bude sedět.

Co bude tvým úkolem?

Budeš psát a spravovat produkční kód aplikací, které se dostanou až do fáze realizace formou produkční služby. Budeš spolupracovat s data scientisty už ve fázi prototypů resp. POC (proof of concept) nových služeb, aby už při návrhu byl zohledněný požadavek na produkční fungování. Příkladem takovéto služby může být náš vlastní recommendation engine, který se jmenuje Matěj.

Budeš jedním z prvních....

Budeš jedním z prvních Python specialistů v našem týmu. Očekáváme od tebe, že nám pomůžeš se správným zavedením Pythonu, testy, workflow, best practices. My se prostě učíme rádi.

Rádi zkoušíme nové technologie, a pokud se osvědčí, přijmeme je za vlastní. Naše aplikace nasazujeme v Docker kontejnerech, automatizujeme, co se dá...

Co dalšího tě bude těšit?

Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo. Zkušenosti budeš nabírat a vyměňovat na českých a zahraničních konferencích. O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe (to je spíš potřeba zažít, než o tom psát:), ale také třeba čajovník Pavel, který ti bude v naší firemní čajovně vařit ty nejlepší čaje z celé Asie. Užij si týden dovolené navíc plus k tomu dalších 5 volných dní na cokoliv a narozeninový den. Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii. V zimě i v létě můžeš vyrazit do našeho apartmánu v Alpách. Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance.

Chceš vědět víc?

Pojď se potkat (ať fyzicky nebo virtuálně) s Markem Gizelou - šéfem R&D týmu. Místo CV klidně můžeš poslat tvůj profil na LinkedIn.


Informace o pozici

Společnost
LMC s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.