Společnost ELIT CZ, spol. s r.o. a společnost LKQ CZ (dříve Auto Kelly) jsou součástí nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě. Máme více než 50 poboček po celé České Republice.
Naši zaměstnanci jsou pro nás srdcem firmy. Díky nim jsme se stali jednou z nejdůležitějších firem v oblasti distribuce náhradních dílů a příslušenství v ČR, ale také v okolních zemích a nyní hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu.

HR specialista CEE

Do našeho přátelského a pozitivního HR týmu hledáme novou stejně naladěnou a samostatnou posilu, která nám bude pomáhat s péčí a rozvojem zaměstnanců v rámci CEE regionu. Zkušenosti v HR a aktivní Angličtina velkou výhodou.

Náplň práce:

  • úspěšná implementace a dokončení projektů v rámci CEE regionu
  • být „spojovacím článkem“ mezi evropskou a lokální úrovní HR
  • ad hoc úkoly v rámci regionálního a CEE HR
  • pravidelný reporting
  • recruitment napříč CEE regionem

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti HR (nábor, pracovněprávní agenda, apod.)
  • tah na bránu a iniciativa
  • plynulá Angličtina
  • dobré komunikační schopnosti, přátelský přístup a schopnost převzít zodpovědnost za své úkoly

Nabízíme:

  • různorodé HR aktivity v dynamickém prostředí
  • profesní rozvoj a příležitost realizovat své nápady
  • tým, který si navzájem pomáhá a podporuje se a nikdy tě nenechá na holičkách
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 dní bonusového volna
  • příspěvek na stravné
  • multisport karta za výhodnou cenu, slevy u partnerských společností a slevy na kompletní sortiment naší společnosti, aj.

Pokud Tě pozice v HR CEE týmu zaujala, neváhej se na na nás obrátit.

Společnost
LKQ CZ s.r.o.
Adresa
Ocelářská 891/16, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LKQ CZ, s.ro., Barbara Laguardia
+420 722 183 975