O nás
company profile cover

Lindex s.r.o.

My jsme Lindex. V případě, že nás ještě dost dobře neznáte, můžeme vám říct toto: Jsme globální módní společnost ze Švédska a nabízíme dámské a dětské oblečení a spodní prádlo. Existujeme, abychom podporovali a inspirovali ženy po celém světě. Naše oddanost ženám, udržitelnosti a zákazníkům se odráží ve všem, co děláme. Zaměřujeme se na to při každém kroku naší cesty. Cesty k tomu stát se celosvětově zavedenou a udržitelnou módní značkou, kde je digital-first přirozenou součástí naší práce.

Jak se nám daří?
440

prodejen v Evropě

68

let na trhu

4000

zaměstnanců

Proč právě k nám?

Práce ve společnosti Lindex není jen obyčejná práce. Naši zaměstnanci jsou našimi největšími podporovateli. Mnoho z nás je naší společnosti věrných už roky. V prodejně nebo v kanceláři, od návrhu po logistiku, z marketingového oddělení až po oddělení prodeje, všichni jsme součástí neustále se vyvíjejícího oboru jménem móda. A tu všichni opravdu milujeme.

Obzvláště pyšní jsme na to, jak se snažíme svět módy přeměnit na mnohem udržitelnější. Věříme, že společnými silami můžeme zajistit lepší budoucnost příštích generací.

Jak pracujeme?
Provozujeme okolo 440 prodejen
Provozujeme okolo 440 prodejen

Společně provozujeme okolo 440 prodejen a na každé z nich míříme za vyšším cílem – podporovat a inspirovat ženy na celém světě. Našimi kolegy jsou lidé s různými zkušenostmi - ať už studenti, ženy po mateřské dovolené či lidé s letitými zkušenostmi. A dohromady tvoříme skvělý tým. Přidáte se k nám?

Ve všem, co děláme, myslíme na životní prostředí i další generace
Ve všem, co děláme, myslíme na životní prostředí i další generace

Udržitelnost. Součást naší každodenní práce i závazek dalším generacím. Naším cílem je, aby do roku 2025 pocházely všechny naše materiály z recyklovaných nebo udržitelných zdrojů. Již 99 % naší bavlny pochází z udržitelnějších zdrojů a 78 % našeho sortimentu se vyrábí z udržitelnějších materiálů.

Společně podporujeme a inspirujeme ženy po celém světě
Společně podporujeme a inspirujeme ženy po celém světě

Věříme, že společně jde všechno lépe. Protože společně se můžeme zasadit o dobré věci. Jsme tu od toho, abychom podporovali a inspirovali ženy všude na světě. A to je pro nás skutečně zásadní. Ať už v prodejnách nebo na obrazovce, to, co říkáme, myslíme vážně.

Jaké máme benefity?

Příspěvek na stravování

Za každou odpracovanou směnu vám dáme stravenku.

Zaměstnanecká sleva na naše produkty

Naše produkty si budete moci zakoupit se zaměstnaneckou slevou.

Oděvní benefit

Budete mít možnost si pravidelně vybírat produkty z těch nejnovějších kolekcí, na které vám přispějeme.

Příspěvek na kurzy angličtiny

Pokud budete chtít, rádi vám přispějeme i na kurz angličtiny.

Multisport karta

Můžete si u nás založit kartu Multisport, na kterou vám budeme každý měsíc přispívat 470 Kč.

Bonusy z tržeb

Pokud se Vám bude dařit plnit stanovené cíle, rádi vám k vaší výplatě přidáme bonus.

Zajímavé projekty po ČR

Budete mít možnost účastnit se zajímavých projektů po České republice.

Flexibilní pracovní doba

Na směnách se dohodneme tak, aby vyhovovaly jak nám, tak i vám.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

Podívejte se, kdo jsme

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Co o práci v Lindex říkají naši kolegové?

Pavla – foto

Pavla

Store Sales Manager, Teplice

"V Lindex se cítím svobodná ve svých názorech a rozhodnutích. Chodím do práce ráda a mám skvělý tým, na který se těším a ráda s nimi spolupracuji. Zde se cítím být člověkem a ne jen personálním číslem. Miluju naše oblečení a těším se na každou novou kolekci, která mi zaplní už tak plnou skříň.“

Barbora

Visual Merchandiser, Praha

"V Lindex se cítím skvěle. Moje práce pro Lindex mě baví a naplňuje, což je pro mě velmi důležité. V žádné jiné firmě, kde jsem pracovala, jsem se necítila tak dobře. Je vidět, že Lindex si svých zaměstnanců váží, plně je podporuje a motivuje.  A tím, že mám i srovnání s jinými značkami, to dokážu náležitě ocenit :) Baví mě se inspirovat navzájem, a poté předávat inspiraci naším zákazníkům. Cítím také velkou podporu od svého vedení, všichni jsou vždy pozitivně naladěni a ochotni. "

Kde všude nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa