Něco o nás…

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. Již od svého založení v roce 1994 prochází LIKOV s.r.o. dynamickým rozvojem, ve kterém neustále pokračuje.

Koho hledáme…

Hledáme pozitivní a přátelskou osobnost, která má zkušenosti s návrhem a zpracováním grafiky.

Náplň práce:

  • Zpracování grafických návrhů
  • Tvorba a zajištění prezentačních materiálů (katalogy, letáky, inzerce)
  • Fotografování a úprava fotek
  • Komunikace s dodavateli, tvorba poptávek, vyhodnocování nabídek
  • Úpravy a aktualizace webových stránek
  • Zajištění marketingu na sociálních sítích

Požadavky:

  • Praxe na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ vzdělání (specializace v marketingu výhodou)
  • Kreativní a výtvarné myšlení, tvůrčí osobnost
  • Smysl pro grafický design a detail
  • Dobré vyjadřovací schopnosti slovem i písmem
  • Znalost grafických programů (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, …)
  • Aktivní zájem o nové trendy v oblasti marketingu a PR
  • Výhodou znalost AJ, NJ

Nabízíme:

  • Možnost samostatně vytvářet marketingovou prezentaci firmy
  • Zajímavou a smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Nástup: možný dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim

Společnost
LIKOV s.r.o.
Adresa
Blanenská 1859/14, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer, Specialista marketingu, Online Marketing, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel