Jsme silná, mezinárodní a inovativní společnost, která je mistrem ve výrobě prémiových stavebních systémů vytvářejících lepší budovy pro lidi a přírodu.

Většina zisku jde každoročně do významných investic v rámci technologií, výzkumu a vzdělávání zaměstnanců. V minulých letech jsme přišli s celou řadou inovací, které vždy měnily celá odvětví. Usilujeme o to, aby náš styl, filozofie, přístup k práci i životu byl jasně rozpoznatelný. Zaměstnanec i zákazník je pro nás partnerem, který si zasluhuje být v centru pozornosti. Věříme, že nejlepší je být nejlepší!

FINANČNÍ ŘEDITEL/KA

Staňte se součástí top managementu prosperující firmy LIKO-S, která je na trhu již od roku 1992. Jsme evropským lídrem v montovaných systémech, včetně produktů a systémů patentovaných. Svým zákazníkům nabízíme špičková moderní a inovativní řešení v oblasti interiérových příček, živých staveb a kovovýroby, zaměstnancům pak příjemné pracovní prostředí v moderní rodinné firmě s ekologickým zaměřením a silným vztahem k přírodě a trvale udržitelnému rozvoji.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRACOVNÍ POZICE?

Nastavování a kontrola finančních procesů, klíčových ekonomických ukazatelů a systému účtování. Vedení činností ekonomického úseku v souladu s interními předpisy, regulacemi a platnou legislativou.
Sledování a optimalizace cashflow, řízení rizik a kontrolních procesů.
• Metodické vedení a odpovědnost za ekonomiku zahraničních poboček (Slovensko, Maďarsko, Rakousko a Indie).
Aktivní podíl na inovačních procesech uvnitř firmy a posilování procesů projektového řízení.
Zastřešení reportingu pro vedení společnosti – finanční analýzy, bilance, ukazatele výkonnosti. Odpovědnost za roční účetní audit a roční uzávěrky.
• Komunikace v českém a anglickém jazyce s lokálními i zahraničními bankami, pojišťovnami, daňovými poradci a právníky.

CO U NÁS URČITĚ UPLATNÍTE...

Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru.
• Prokazatelná praxe na vedoucí ekonomické pozici alespoň 5 let.
Zkušenosti s ekonomikou a controllingem ve výrobní firmě, nejlépe s přímým přesahem i do provozu.
Analytické myšlení a smysl pro detail, schopnost autonomního rozhodování a strategického plánování při řízení investic, přímé a otevřené jednání, kvalitní komunikační dovednosti ve formálním i neformálním pracovním prostředí.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem, min. úroveň B2).

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Top manažerskou pozici s podílem na strategickém plánování a finančním řízení společností v rámci holdingu s prospektivní možností začlenění se do statutárních orgánů společnosti.
  • Vysokou míru autonomie, flexibilní pracovní dobu s možností Home Office.
  • Aktivní podporu mezinárodního vzdělávání na nejvyšší úrovni.
  • Špičkové IT vybavení a osobní automobil i pro soukromé využití.
  • Širokou škálu firemních benefitů nastavitelných dle individuálních potřeb, jako například LIKO-S Free Days (5 dní osobního volna ročně navíc).
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou a zázemí funkčního ekonomického úseku firmy.

Ke svému životopisu připojte prosím i pár vět o sobě a svém dosavadním profesním rozvoji.

Těšíme se na Vás!

Společnost
LIKO-S, a.s.
Adresa
U Splavu 1419, Slavkov u Brna
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Ekonom, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LIKO-S, a.s., Michaela Blažková
607 028 522