LIKO-S je rodinná výrobní společnost, která je na trhu již od roku 1992. Naše společnost je evropským lídrem v montovaných systémech. Máme mnoho patentů na naše produkty a systémy, našim klientům nabízíme špičkové a inovativní produkty a řešení.

Uvnitř firmy je silná firemní kultura, která spojuje všechny členy týmu. Všichni společně věříme, že nejlepší je být nejlepší.

OBCHODNÍ MANAŽER INTERIÉROVÉ PŘÍČKY

MÁME PRO VÁS PRÁCI, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT. PROČ?

  • Budete mít na starost mimo jiné prodej našeho hlavního segmentu – přestavitelných příček
  • Budete u našich dlouhodobých zákazníků a za sebou budete mít pevné zázemí české rodinné výrobní firmy
  • díky Vašemu prodejnímu umu za sebou uvidíte velký kus krásné a kvalitní práce a díky Vám budou lidé mít krásné a příjemné prostředí nejen pro práci.
  • Budete každý den v kontaktu s našimi zákazníky z České Republiky
  • Budete pánem svého času a budete objevovat nové příležitosti pro získání obchodu.
  • Jsme moderní firma, neustále se zlepšujeme, vyvíjíme, rozšiřujeme a na poli interiérových systémů udáváme trendy, máme vlastní vývojový tým a tvrdě pracujeme na tom, aby naše produkty a služby měli pro naše zákazníky tu správnou přidanou hodnotu
  • Rádi bychom doplnili náš tým o někoho, kdo půjde s námi a bude pyšný na to, jaké skvělé řešení naši prima lidi umí navrhnout a vyrobit (ví to naši stávající zákazníci v Evropě a celém světě, kam dodáváme naše interiérové systémy).
  • Povedete svůj podpůrný tým, technika a projektového manažera.

ANO, POTŘEBUJEME PRÁVĚ VÁS, PROTOŽE:

  • Dokážete vést obchodní jednání a dělá Vám radost budovat win-win vztahy se zákazníky (pokud k to mu máte i angličtinu, bude to velkou výhodou).
  • Rád/a vytváříte a rozvíjíte dlouhodobé vztahy založené na špičkovém servisu.
  • Umíte naslouchat, vysvětlit, ale zároveň i přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty.
  • Rozumíte projektovému byznysu a dovedete navazovat vztahy nejen s našimi partnery, ale dovedete pochopit i potřeby jejich koncových klientů.
  • máte zkušenost v jednání s developery a architekty.
  • Dotahujete věci do konce.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Vedení týmu, který se stává projekt manažera a technické podpory.
  • Rozvíjení vztahů se stálými klienty a akvizice nových klientů.
  • Prodej inovativních interiérových systémů (a věcí, které zákazníci ještě nikdy před tím neviděli a díky Vám nejen uvidí, ale budou i denně používat).
  • Úzká spolupráce a podpora technického specialisty, který Vám bude dělat technické zázemí.
  • Důležitá role v týmu celé divize, přímý vliv na marketingové či rozvojové plány.

A CO VÁS U NÁS UDĚLÁ ŠTASTNÝM/OU?

  • Příležitost zažít skvělý pocit, když se věci prostě daří.
  • Mít za sebou perfektní zázemí výrobní firmy, která má skvělé reference na trhu, mnoho spokojených. zákazníků, kteří ví, že vždy plníme své slovo a naše výrobky dostanou v té nejvyšší kvalitě.
  • Budete mít k dispozici excelentní prodejní nástroje a budete se přímo podílet na jejich rozvoji.
  • Zajímavá práce v rodinné firmě s více jak 27letou tradicí, kde dostanete prostor pro seberealizaci.
  • Být součástí přátelského kolektivu s elánem dosahovat skvělých výsledků.
  • Dobré a zdravé jídlo v naší firemní kantýně, stravenky, multisport karta.
  • Firemní auto se špičkovým vybavením k soukromým účelům.
  • Samozřejmostí je telefon, notebook, iPad.
  • Možnost vzdělávání v naší firemní škole - odbornostní, osobnostní, jazykové.
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
  • Finanční ohodnocení v přímo závislé na výsledcích Vaší práce, nebudeme Vás limitovat.

Těšíme se na Vás!

O týmu

LIKO-S BUSINESS

Společnost
LIKO-S, a.s.
Adresa
V olšinách 2300/75, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel