Je prima, když přijdete na obchodní jednání a máte za zády firmu a tým, o kterou se můžete opřít. Je prima, že pracujete pro firmu, která si Vaší práce váží. Je prima, když víte, že výrobky, které nabízíte, jsou jedny z nejlepších na trhu. Je prima pracovat pro LIKO-S. Nevěříte? Tak se stavte na kávu a třeba si plácnem…

OBCHODNÍ MANAŽER PRO RAKOUSKO A NĚMECKO

Věříme, že právě toto období vyžaduje akci! Proto rozšiřujeme náš exportní tým. Hledáme obchodníka, srdcaře, pro německý a rakouský trh. Hledáme obchodníka, který chápe, že obchod se dělá v terénu a našeho zázemí centrály ve Slavkově u Brna nebo našich kanceláří v Praze, bude využívat jen při plánování práce.

ANO, POTŘEBUJEME PRÁVĚ VÁS, PROTOŽE:

  • dokážete vést obchodní jednání v němčině a dělá Vám radost budovat win-win vztahy se zákazníky (pokud k to mu máte i angličtinu, bude to velkou výhodou),
  • máte zkušenost s projektovým businessem, developery a architekty,
  • rád/a vytváříte a rozvíjíte dlouhodobé vztahy založené na špičkovém servisu,
  • umíte naslouchat, vysvětlit, ale zároveň i přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty,
  • rozumíte projektovému byznysu a dovedete navazovat vztahy nejen s našimi partnery, ale dovedete pochopit i potřeby jejich koncových klientů,
  • dotahujete věci do konce, tady to bude fakt potřeba.

MÁME PRO VÁS PRÁCI, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT. PROČ?

  • Budete mít na starost prodej našeho hlavního segmentu – přestavitelných příček do kancelářských prostor
  • Budete jednat s našimi dlouhodobými zákazníky a za sebou budete mít pevné zázemí české rodinné výrobní firmy.
  • Díky Vašemu prodejnímu umu za sebou uvidíte velký kus krásné a kvalitní práce.
  • Díky Vám budou mít lidé krásné a příjemné prostředí pro práci.
  • Budete každý den v kontaktu s mezinárodním prostředím a s našimi zákazníky v DACH regionu.
  • Budete pánem svého času a budete objevovat nové příležitosti v Rakousku a Německu.
  • Jsme moderní firma, neustále se zlepšujeme, vyvíjíme, rozšiřujeme a na poli interiérových příček udáváme trendy, máme vlastní vývojový tým a tvrdě pracujeme na tom, aby naše produkty a služby měli pro naše zákazníky tu správnou přidanou hodnotu
  • Rádi bychom doplnili náš tým o někoho, kdo půjde s námi dělat díru do světa a bude pyšný na to, jaké skvělé řešení naši prima lidi umí navrhnout, vyrobit a předat zákazníkům.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Zastřešení obchodu pro německý a rakouský region.
  • Rozvíjení vztahů se stálými klienty a akvizice nových klientů v těchto zemích na bázi distribučního partnerství.
  • Prodej inovativních interiérových systémů (a věcí, které zákazníci ještě nikdy před tím neviděli a díky Vám nejen uvidí, ale budou i denně používat).
  • Úzká spolupráce a podpora technického specialisty, který Vám bude dělat technické zázemí.
  • Důležitá role v týmu celé divize, přímý vliv na marketingové či rozvojové plány.

A CO VÁS U NÁS UDĚLÁ ŠTASTNÝM/OU?

  • Příležitost zažít skvělý pocit, když se věci prostě daří.
  • Mít za sebou perfektní zázemí výrobní firmy, která má skvělé reference na trhu, mnoho spokojených zákazníků, kteří ví, že vždy plníme své slovo a naše výrobky dostanou v té nejvyšší kvalitě.
  • Budete mít k dispozici excelentní prodejní nástroje a budete se přímo podílet na jejich rozvoji.
  • Zajímavá práce v rodinné firmě s více jak 27letou tradicí, kde dostanete prostor pro seberealizaci.
  • Být součástí přátelského kolektivu s elánem dosahovat skvělých výsledků.
  • Dobré a zdravé jídlo v naší firemní kantýně, stravenky, Multisport karta.
  • Firemní auto se špičkovým vybavením i k soukromým účelům.
  • Samozřejmostí je telefon, notebook, iPad.
  • Možnost vzdělávání v naší firemní škole – odbornostní, osobnostní, jazykové.
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
  • Nástupní mzda dle zkušeností 55 000 -70 000Kč.

Těšíme se na Vás!

O týmu

LIKO-S BUSINESS

Společnost
LIKO-S, a.s.
Adresa
V olšinách 2300/75, Praha – Strašnice
U Splavu 1419, Slavkov u Brna
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel