Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Trainee v oddělení výstavby/nemovitostí

Jako Trainee na centrále proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce ve společnosti Lidl. Roční program nabízí skvělou příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji. Budete se moci zapojit do důležitých témat a projektů pro naši společnost a dostanete příležitost odprezentovat své výstupy našemu vedení. Po celou dobu práce na projektu vám bude oporou zkušený mentor z oddělení. Během programu poznáte kompletní fungování úseku. V rámci aktuálních projektů získáte možnost nastavit, ovlivnit či optimalizovat vybrané procesy. Při vzájemné spokojenosti vám po dokončení programu rádi nabídneme uplatnění v odborném úseku.

Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci oddělení technického nákupu/nemovitostí/facility managementu/výstavby a získat cenné zkušenosti pod vedením našich manažerů
  • seznámení se s chodem celé společnosti
  • pravidelná účast na poradách oddělení, možnost ovlivnění stávajících procesů
  • vedení samostatného projektu pod dohledem zkušeného mentora

Možnost volby projektů:

Projekt č.1 návrh a realizace ideálního konceptu zeleně v okolí prodejen Lidl

Projekt č.2 optimalizace přepravy neobchodního zboží

Projekt č.3 optimalizace procesů při výstavbě prodejen

Projekt č.4 optimalizace provozu zařízení na prodejnách (pece, lisy, chladící/čistící stroje)

Projekt č.5 optimalizace procesu výměny pecí na prodejnách

Projekt č.6 optimalizace procesu objednávaní a dodávky neobchodního zboží pro prodejny

Projekt č.7 implementace metody BIM na tvorbu dispozičního uspořádání prodejen

Projekt č.8 implementace metody BIM na tvorbu projektové dokumentace prodejen

Projekt č.9 zlepšení dodržování našich smluvních požadavků u dodavatelů služeb

Váš profil

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním (příp. student/ka posledního ročníku) se zájmem o obor
  • komunikativní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
  • komunikační a organizační dovednosti
  • proaktivní přístup ke svěřeným projektům
  • pokročilé ovládání MS Office – Excel, PowerPoint
  • zapálení a orientace na výsledek
  • chuť učit se, chuť věci zlepšovat, schopnost převzít zodpovědnost
  • analytické myšlení
  • zkušenost s řízením projektů výhodou
  • pro projekty využití metody BIM na tvorbu projektové dokumentace prodejen a na tvorbu dispozičního uspořádání prodejen: znalost BIM modelování, technické, procesní myšlení, stavebně-technická odbornost
  • pro projekt časové optimalizace procesů výstavby prodejny: stavebně technická odbornost
  • pro projekt zeleň: znalost zahradní architektury

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok se mzdou 40 000 Kč, v případě vzájemné spokojenosti budeme hledat společnou cestu pro další vzájemnou spolupráci
  • získání zkušeností a znalostí v jednom z největších maloobchodních řetězců
  • možnost zapojit se do projektů ve společnosti a představit své výstupy vedení
  • podporu mentora při zpracování projektu a buddyho pro neformální adaptaci
  • společné akce s ostatními Trainees
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Společnost
Lidl Česká republika v.o.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.