Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby otevřela více než 245 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Senior Developer RPA (m/ž)

Pro evropské kompetenční centrum RPA pro skupinu LIDL hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Senior Developer RPA. Staňte se součástí našeho týmu!

Pracovní náplň:

  • analýza, vývoj a dokumentace RPA řešení na platformě Automation Anywhere dle business požadavků
  • podílení se na testování RPA řešení, jeho nasazení a provozních úpravách
  • schvalování designu navrhovaných řešení a spolupráce v rámci codereview
  • komunikace s IT týmy na centrále v Německu, kolegy ve Španělsku i v jednotlivých zemích
  • neustále vylepšování procesů vývoje robotů (metodiky, nástroje, technologie)
  • možnost podílet se na mezinárodním projektu, který ulehčuje práci kolegům ve více jak 20 zemích v Evropě
  • koordinace plánů vývoje a budování sdílení znalostí mezi RPA týmy v Německu a Španělsku
  • mentorování a coaching kolegů v oblasti vývoje s potenciálem růstu k vedení vývoje v malém teamu

Váš profil:

  • uvítáme znalost vývoje RPA na platformě Automation Anywhere (certifikace výhodou)
  • schopnost naleznout v krátkém čase jednoduché a funkční řešení
  • zkušenosti z podobné pozice nebo znalost RPA technologií BluePrism, UiPath
  • schopnost efektivní komunikace s IT i interními zákazníky
  • orientace se na výsledky, samostatnost ale i chuť spolupracovat v rámci malého týmu
  • úroveň AJ min. B2
  • předchozí zkušenosti z vývoje SW, skriptování a verzování zdrojových kódů
  • znalost alespoň některé z technologií Automation Anywhere, JScript, VB Script, SVN, GIT, popř. PowerShell

Nabízíme:

  • férovou pracovní smlouvu na dobu neurčitou s pevnými nárůsty mzdy
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek
  • balíček pro nastávající rodiče
  • místo výkonu práce: City West (Praha 5 – Stodůlky)

Společnost
Lidl Česká republika v.o.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lidl Česká republika v.o.s., Katarína Belančinová