Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby otevřela více než 245 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Trainee v resortu nákupu

Máte po škole? Máte rád/a výzvy? Jen tak se ničeho nezaleknete? Potom jste na správné adrese! Staňte se LIDL Trainee a odstartuje svoji kariéru v dynamicky se rozvíjející retailové společnosti!

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci oddělení nákupu a získání cenných zkušeností pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po
  • uvedení výrobku do našich prodejen
  • pochopit a naučit se, jak se tvoří středně a dlouhodobé obchodní strategie společnosti
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • stát se přeborníkem/přebornicí v analýze trhu, nákupních trendů a nákupního chování
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly v rámci oddělení nákupu

Váš profil

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním (min Bc.), max. 2 roky pracovní zkušenost
  • německý jazyk slovem i písmem (min. úroveň B1)
  • bezproblémové ovládání MS Office
  • zapálený člověk pro oblast nákupu, se schopností převzít zodpovědnost
  • chuť na sobě pracovat, byt „nejlepším“ v oboru a měnit věci k lepšímu
  • motivace obchodním úspěchem a dosaženými výsledky
  • vlastnit platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič
  • orientace ve zbožíznalství výhodou

Nabízíme

  • férovou pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok se mzdou 58 000 Kč
  • možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek
  • balíček pro nastávající rodiče

Společnost
Lidl Česká republika v.o.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 58 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Lidl Česká republika v.o.s., Katarína Belančinová