Jsme úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby otevřeli více než 240 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti u nás pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Grafik/Grafička v oddělení marketingu a reklamy

Jste samostatný/á a baví Vás práce s počítačem? Hledáte práci na léto nebo stáž? Do našeho týmu v oddělení marketingu a reklamy hledáme kolegu/kolegyni na pozici grafik/grafička.

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro studenty/absolventy)
  • dobrá znalost DTP programů Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator
  • základní znalost polygrafie
  • preciznost, samostatnost a flexibilita
  • chuť pracovat v dynamickém týmu

Vaše úkoly a pracovní náplň:

  • realizace konceptu propagace a reklamy (letáky, web, reklamní fotografování aj.)
  • tvorba a příprava grafických návrhů

Nabízíme:

  • férovou smlouvu na pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce na dobu určitou (do září 2019)
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
    získání zkušeností v rychle se rozvíjející společnosti
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky
  • nástup možný od 1.4.2019
  • v případě pracovního poměru - elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele, MultiSport kartu, jazykové kurzy německého a anglického jazyka, pravidelné týmové akce

Společnost
Lidl Česká republika v.o.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Lidl Česká republika v.o.s., Veronika Olláryová