Jsme úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby otevřeli více než 240 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti u nás pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Analytik/tester pokladních systémů (m/ž)

Do evropského kompetenčního centra pro pokladní systémy hledáme nové kolegy. Staň se členem týmu, který testuje dodávky pokladního systému pro všechny země skupiny Lidl v Evropě.

Budeš se podílet na analytických zadáních, ale hlavně budeš testovat nově dodaná pokladní řešení a odhalovat v něm chyby před předáním do provozu. Budeš v kontaktu i s IT kolegy z ostatních zemí a budeš jim pomáhat s nasazením nových verzí do provozu. Staneš se odborníkem na pokladní SW a jeho bezchybný provoz.

Vaše úkoly a pracovní náplň:

  • spolupráce na zaváděních nových funkcionalit pokladního řešení
  • hledání a analýza chyb SW a jejich reportování dodavateli pokladního řešení
  • provádění a dokumentace testů pokladní aplikace pro celou skupinu Lidl
  • příprava testovacího prostředí, jeho připravenost po HW i SW stránce
  • účast na mezinárodních workshopech ohledně nových verzí a funkcí POS

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • zkušenost s problematikou pokladních systémů vítána
  • praxe s testováním SW výhodou
  • znalost nástrojů Confluence a JIRA výhodou
  • analytické myšlení
  • aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • férovou pracovní smlouvu na dobu neurčitou s pevně danými nárůsty mzdy
  • 25 dní dovolené
  • možnost využití home office
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • MultiSport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek

Společnost
Lidl Česká republika v.o.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Architekt HW systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lidl Česká republika v.o.s., Tereza Vamberská