Rakouská skupina Lenzing je lídrem na trhu s textilními vlákny. Klade důraz nejen na kvalitu výrobků a služeb, ale také na životní prostředí a udržitelnost. Do nově vznikajícího Centra sdílených služeb pro skupinu Lenzing hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici

Specialista podpory zákazníků s AJ_ e-Branding (m/ž/n)

Co vás čeká

obsluha zákazníků a poskytování konzultace prostřednictvím chatu nebo telefonu v oblasti registrací, udělování licencí našich obchodních značek, vyplnění požadavkových formulářů, pravidel branding, dokladování oprávnění k užívání licencí

uvádění zákazníků do oblasti služeb e-Brandingu

zadávání komplexnějších požadavků do ticket systému a předání k řešení expertům pro danou oblast

spolupráce s kolegy v odděleních branding a marketingu

navrhování zlepšení služeb e-Brandingu na základě průběžných zkušeností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ (Bc.) – obchod, ekonomika, marketing nebo příbuzné obory

AJ – C1 (plynulá řeč) = podmínka k přijetí

schopnost velmi dobré komunikace po telefonu

ochota naslouchat

0-2 roky praxe v oblasti obchodu, marketingu, sdílených služeb, call centra

chuť se učit a zdokonalovat

chuť spolupracovat v mezinárodním prostředí

znalost práce v SAP bude výhodou, ale zaučíme

Co vám můžeme nabídnout

konkurenceschopnou mzdu a výběr benefitů

ideální pozici pro start kariéry - odborný i kariérní růst v mezinárodním prostředí

možnost podílet se na vzniku nového projektu

jistotu práce ve stabilní a silné společnosti

náborový příspěvek 20.000 Kč

Společnost
Lenzing Biocel Paskov a.s.
Adresa
Místecká 762, Paskov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Lenzing Biocel Paskov a.s., Veronika Vargová