Lenzing Biocel Paskov a.s. je členem rakouské skupiny Lenzing, která je lídrem na trhu s buničinou a textilními vlákny. Nosným produktem společnosti je viskózová buničina z přírodních zdrojů.

Strojník pracovních strojů

Náplň práce:

  • obsluhuje nakládací a vykládací mechanismy pro manipulaci s dřevní hmotou
  • eviduje deník pracovních strojů - tankování, údržbu
  • informuje mistra o množství vyložených vagonů a aut s vlákninou a o stavu technických zařízení které obsluhuje
  • provádí čištění a údržbu mobilních strojů a obsluhovaného zařízení

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s výučním listem; obor strojník, mechanizátor, automechanik
  • strojnický průkaz na kolové nakladače
  • řidičský průkaz sk. C ( nebo alespoň sk. T )
  • schopnost práce ve směnném provozu včetně sobot a nedělí
  • praxe v oboru vítána
  • nástup možný od dubna 2021

Nabízíme:

  • penzijní připojištění ve výši 1.300 Kč od prvního měsíce nástupu
  • Biocel Benefity Café ve výši 9.000 Kč ročně (tzn. příspěvek na sport, kulturu, relaxaci...)
  • stravování ve firemní restauraci ( vysoký příspěvek zaměstnavatele)
  • vzdělávání a školení zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • náborový příspěvek novému zaměstnanci ve výši 20.000 Kč

Svůj profesní životopis posílejte prosím nejpozději do 10.3.2021

Společnost
Lenzing Biocel Paskov a.s.
Adresa
Místecká 762, Paskov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Chemický průmysl, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lenzing Biocel Paskov a.s., Zita Jaglová
+420 558 462 724