Lenzing Biocel Paskov a.s.

Pojďte pracovat pro skupinu Lenzing - jednoho ze světových lídrů v oblasti výroby ekologicky šetrných textilních vláken. Staňte se členem našeho úspěšného týmu v Paskově na severovýchodě České republiky. Jsme přesvědčeni, že se vám u nás bude líbit a že si Vás Lenzing Biocel Paskov získá. A to hned dvakrát. Tím, co děláme a tím jak se chováme ke svým zaměstnancům.

Důležitá data

Naši buničinu vyrábíme od roku 1983
Pracuje u nás 428 zaměstnanců
Vlákna Lenzing jsou 52x šetrnější než bavlna

Lenzing Biocel Paskov si tě získá.

Lenzing Biocel Paskov je úspěšná moderní firma, která si vás získá hned dvakrát. Tím, co dělá a tím jak se chová ke svým zaměstnancům. 

Nejprve co děláme

Z obnovitelných zdrojů vyrábíme vysoce kvalitní buničinu, která je základem pro výrobu ekologicky šetrných textilních vláken. Vlákna Lenzing jsou vrcholem inovací v módním průmyslu. Jsou symbolem zodpovědného přístupu k naší planetě a s úspěchem mění svět módy. Jsme pyšní že naše vlákna chrání přírodu a že je dnes používají všechny největší módní značky na světě. 

Pár slov o skupině Lenzing

Skupina Lenzing je lídrem na trhu ekologicky šetrných textilních vláken. Má sídlo v Rakousku v městečku Lenzing a své továrny má rozprostřeny na třech kontinentech. V Evropě, Asii i Americe.

A teď co vám můžeme nabídnout

Práci, která vás bude bavit, nadstandardní podmínky, spoustu benefitů, skvělý přístup k lidem a vzájemnou úctu na pracovišti. Díky neobyčejné firemní kultuře založené na slušnosti, kterou si pečlivě budujeme a chráníme, jsou u nás lidé opravdu spokojení. Není výjimkou, že u nás společně pracují otcové se syny a předávají si dovednosti z generace na generaci.

Tahle práce tě bude bavit. Hned dvakrát.

Čeká vás práce nabitá moderními technologiemi

Čeká vás práce nabitá moderními technologiemi

Základem našeho týmu jsou výteční technici a operátoři, kteří na velínech počítačově řídí výrobu buničiny i zelené energie. Je to velmi zodpovědná práce vyžadující plné soustředění a dokonalé znalosti procesu výroby. Zaměstnáváme také strojaře, chemiky, dřevaře, laboranty, a spoustu dalších profesí

Ve 12h směnách budete mít polovinu měsíce volno

Ve 12h směnách budete mít polovinu měsíce volno

Práce u nás je náročná, ale tu fyzicky nejtěžší práci samozřejmě odvádějí stroje. Díky nepřetržitému 24 hodinovému provozu a 12 hodinovým směnám budete mít ve výrobě, kde pracuje většina našich zaměstnanců, polovinu dní v měsíci volno. Budete tak mít dost času na rodinu i své koníčky.

Skvělá práce. A ještě lepší benefity!

Náborový příspěvek

Nejen fotbalové hvězdy ale i ty můžeš získat peníze za přestup. Nastup k nám a získej náborový příspěvek. Peníze navíc se ti vždy budou hodit. Příspěvek platí pro dělnické profese.

Osobní růst

V Lenzing Biocel Paskov máme propracovaný systém vzdělávání pro osobní a profesní růst. Můžeš si prohloubit profesní znalosti a dovednosti, jazykovou výbavu, nebo vyrazit na stáž do zahraničí.

Benefity Café

Kromě tvé mzdy a bonusů od nás dostaneš také příspěvek na volnočasové aktivity ve výši až 9000 Kč. V Lenzing Biocel Paskov totiž věříme, že nejen prací živ je člověk.

Roční bonusy

Všichni naši zaměstnanci jsou zainteresovaní na výsledcích skupiny Lenzing. Čím více se firmě daří, tím větší profit z toho budeš mít i ty. To je fér, ne?

Zdraví na prvním místě

Zdraví je základ všeho. Proto máme v našem areálu vlastní zdravotní středisko, které dbá na tvou kondici. K dispozici budeš mít širokou nabídku očkování i možnost speciální preventivní prohlídky.

Dovolená navíc

Naši lidé odvádějí opravdu skvělou práci, a proto chceme, aby si také dobře odpočinuli. Všem našim zaměstnancům proto automaticky přidáváme jeden týden dovolené navíc. Senior program nabízí další dny navíc.

Penzijní připojištění

Člověk musí myslet na budoucnost. Proto našim lidem kromě mzdy poskytujeme také příspěvek na penzijní připojištění ve výši 15.600 Kč ročně, a to hned od prvního měsíce nástupu. V rámci Senior programu poskytujeme zaměstnancům dvojnásobnou částku.

Stravování

V našem areálu máme moderní firemní restauraci, která vám nabídne výběr až ze 6 jídel, včetně minutek, salátů, nebo dezertů. To za ceny, o kterých si ostatní můžou nechat jen zdát.

Pracovní doba

U mnoha pozic je možné pracovat z domu, případně využít flexibilitu začátku a konce směny. Běžné směnné provozy zahrnují volné víkendy, nepřetržité provozy zase spoustu volna v měsíci díky 12h směnám.

Koho hledáme?

14. října
Plat 35 000 – 36 000 Kč
  Lenzing Biocel Paskov a.s.
  Paskov
14. října

14. října
Plat 32 000 – 33 000 Kč
  Lenzing Biocel Paskov a.s.
  Paskov
14. října

Studenti / Talent pool / Vlastní žádost

Studenti – foto
Studenti

Přijďte k nám na praxi, letní brigádu nebo s námi pracujte na diplomové práci. Registraci můžete zaslat na adresu lenzing@teamio.eu

Talent pool – foto
Talent pool

Zařaďte se do komunity našich talentů pro technické, manažerské i dělnické pozice. Žádosti můžete posílat na adresu lenzing@teamio.eu

Vlastní žádost – foto
Vlastní žádost

Nenašli jste u nás tu správnou volnou pozici? Pošlete nám životopis na adresu lenzing@teamio.eu a registrujte se tak v naší databázi.

Jak probíhá výběrové řízení?

1

Nejprve vypíšeme inzerát a 1 až 2 týdny shromažďujeme životopisy.

2

Po vyhodnocení začneme pracovat s vybranými uchazeči.

3

Začíná samotné výběrové řízení, které se zpravidla skládá z jednoho až tří kol a trvá od 2 do 8 týdnů.

4

V prvním kole jsou uchazeči pozváni na osobní pohovor k nám do Lenzing Biocel Paskov.

5

Následuje prověření skutečných znalostí, ověření uváděných referencí, u některých pozic další kola výběru.

6

Uchazeč obdrží informaci o výsledku výběrového řízení.

7

Následuje pracovní nabídka. Buď na konkrétní pozici nebo do talent poolu. V něm se uchazeč bude připravovat na zatím neurčenou pracovní pozici.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.