Společnost Lear Corporation (NYSE: LEA) byla založena v roce 1917 v Detroitu pod názvem American Metal Products. Nyní sídlí v Southfieldu ve státě Michigan. Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů a elektrických distribučních systémů (E-systems). Lear dodává své výrobky každé větší automobilce na světě, tedy dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým. Lear zaměstnává přes 165 000 zaměstnanců v 257 střediscích v 39 zemích po celém světě. Lear se aktuálně drží na 148. příčku v žebříčku Fortune 500.

Vývojový Konstruktér v automotive (Brno)

Jste zapálený do vývoje v oblasti automotive a týmová spolupráce je pro Vás samozřejmostí? Máte chuť podílet se na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů? Rádi by jste byli součástí zajímavých projektů pro světové automobilky jako Ford, Volvo nebo BMW?? Jestliže ano potom vám můžeme nabídnout tuto skvělou příležitost.

Náplň práce

* Návrh a konstrukce plastových komponent pro automotive (pojistkové skříně, konektory, terminály, atd.)
* Samostatný vývoj konstrukce svěřeného produktu.
* Komunikace (s projektovým týmem, s konstruktéry, s výrobním závodem, se zákazníkem).
* Administrativní činnosti (vytváření kusovníků, práce s technickými db, prezentace).
* Podpora zbytku firmy v nabídkové fázi a při zavádění produktu do výroby.
* Trvalým cílem je také vzdělávat a rozvíjet sebe i ostatní kolegy.

Nabízíme

* Možnost získání zkušeností s automotive procesy.
* Odborné vzdělávání.
* Smlouvu na dobu neurčitou.
* Pružnou pracovní dobu.
* Moderní pracovní prostředí.
* 5 týdnů dovolené.
* Pohodový a otevřený kolektiv.
* Zázemí velké nadnárodní společnosti a možnost růstu.
* Stravenky, flexipassy a zvýhodněný mobilní tarif.
* Dokážeme ocenit a odměnit každou snahu, podporujeme kreativní a inovativní přístup.

Požadujeme

* Znalost práce v některém z 3D konstrukčních SW (Catia je výhodou) a zkušenost s tvorbou výrobní dokumentace.
* Povědomí o termínech jako D-FMEA a APQP.
* Znalost výrobních technologií „injection moulding“ a „stamping“.
* Komunikativní angličtinu.
* Odborné vzdělání příp. adekvátní praxi:
* VŠ – strojního zaměření
* ŘP
* Kreativního konstruktéra s dobrou představivostí, komplexním uvažováním a smyslem pro detail.
* Zodpovědného, samostatného a pečlivého člověka.
* Férového kolegu se smyslem pro humor, který oplývá nejen zdravou sebejistotou, ale i dostatečnou sebereflexí.

Společnost
Lear Corporation Czech Republic s.r.o.
Adresa
Holandská 879/4, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.