Personální agentura

Senior účetní

Pro úspěšnou investiční skupinu sídlící na Praze 6 hledám Senior účetní.

Náplň práce:

- Spolupráce v týmu s hlavní účetní a dalšími účetními junior při vedení účetnictví, zajištění auditu a při zpracování daňových přiznáních za společnost poskytující poradenské služby a služby vývoje IT majetku

- Samostatné vedení účetní agendy související s evidencí hmotného a nehmotného majetku společnosti, agenda související s inventarizací majetku společnosti

- Účetní zpracování mzdových rezerv na základě podkladů controllingu společnosti

- Spolupráce s controllingem společnosti při zpracování dohadných položek v rámci meziročních a ročních účetních závěrek

- Spolupráce s hlavní účetní při sestavení čtvrtletního rekonciliačního balíčku a při zpracování podkladů pro konsolidační balíček

- Účtování srážkové daně placené v zahraničí

- Kalkulace a účtování silniční daně

- Spolupráce s junior účetní při zpracování statistických výkazů

- Spolupráce při odsouhlasování vzájemných vztahů v rámci skupiny

- Sestavení podkladů pro Výroční zprávu společnosti

Požadavky:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání

- Minimálně 3 roky praxe na pozici účetní

- Alespoň pasivní znalost AJ

- Znalost SW Navision/Business Central výhodou

- Dobrá znalost MS Office

- Zodpovědnost, spolehlivost

Nabídka:

- Nadstandardní platové ohodnocení

- Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání

- Zajímavá práce, dobrý kolektiv

- Zázemí velké a stabilní finanční skupiny

- 5 týdnů dovolené

- 5 dní pracovního volna

- Elektronické stravenky

- Penzijní připojištění

- Možnost nadstandardní zdravotní péče

- Výborná dopravní dostupnost

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura