Personální agentura

Web Analyst (digitální agentura)

Pro úspěšnou společnost poblíž metra Anděl na Praze 5 hledám z důvodu růstu týmu člověka na pozici Web Analyst.

Společnost působí v oblasti digitálního marketingu. Klienti jsou velké mezinárodní společnosti, lokální společnosti či neziskové organizace.

Ve společnosti je cca 60 lidí.

Pozice je součástí týmu Data & Technology.
Jedná se o tým 5 analytiků s různou senioritou, zájmy a zkušenostmi.

Náplň práce:

- Implementace webové analytiky pro jejich klienty primárně v Google Analytics a Google Tag Manageru
- Implementace měřících značek reklamních systémů jako je Google Ads, Facebook, Seznam Sklik, Adform aj.
- Tvorba měřících plánů a podílení se na tvorbě měřící strategie s ohledem na klientova KPIs
- Nasazování a práce s dalšími analytickými nástroji jako je Hotjar, Smartlook, Google Optimize aj.
- Vyhodnocování naměřených dat a jejich interpretace, pomoc s vizualizací v Google Data Studio, přímá komunikace s klientem a podpora pro PPC specialisty a projektové manažery

Požadavky:

- Základní znalost JavaScriptu
- Znalost Google Analytics a Google Tag Manageru
- Znalost Google Data Studia výhodou
- Povědomí o online marketingu - jak fungují PPC reklamní systémy, remarketing, mailingové nástroje, SEO aj.
- Spolehlivost, chuť se dále učit a rozvíjet

K dispozici Vám bude seniorní analytik, který bude Vašim mentorem v případě Vaší potřeby. Pokud by Vás zajímaly i další datové oblasti, bude Vám k dispozici Head of Data & Technology.

Co u nich získáte?

- Nabízejí jak stabilní dlouhodobé projekty, tak dynamické krátkodobé projekty tak, aby Vaše práce nebyla rutinní

- Rádi zainvestují do Vašeho rozvoje a vzdělávání, čekají Vás školení hard i soft skills

- Pravidelně se budou zajímat o to, co Vás baví a jakým směrem se chcete profilovat

- Dají Vám svobodu a flexibilitu

- Velmi dobré platové ohodnocení, vzdělávací kurzy, školení a další benefity

- Práce v dynamickém a moderním pracovním prostředí

- Možnost kariérního růstu a profesního růstu

- Možnost realizovat a přinášet vlastní nápady

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.