Personální agentura

PYTHON DEVELOPER (digitální agentura)

Pro úspěšnou společnost poblíž metra Anděl na Praze 5 hledám z důvodu růstu týmu člověka na pozici PYTHON DEVELOPER.

Společnost působí v oblasti digitálního marketingu. Klienti jsou velké mezinárodní společnosti, lokální společnosti či neziskové organizace.

Ve společnosti je cca 60 lidí.

Pozice je součástí Data & Technology týmu:
- tým 6 specialistů a analytiků s různou senioritou, zájmy a zkušenostmi. Díky tomu dokáží efektivně řešit výzvy na straně klientů i u nich ve společnosti. Společně s nimi tak budete moci realizovat řadu inovativních projektů.

Budete součástí rostoucího technologického týmu, ve kterém je koncentrované know-how z oblasti technologií, webové a datové analytiky a reportingu. V současnosti pracují s technologiemi Python, JavaScript, PHP, SQL/databáze, HTML, CSS a další. Společně stavějí technologické řešení pro digitální agenturu a datové nástroje pro jejich klienty na technologiích Google Cloud Platform. Budete u nás patřit do sekce R&D. Každý den tak budete zapojen do interních procesů, kde budete mít volnou ruku co se týče realizace a zároveň budete zodpovídat za doručené výsledky.

Náplň práce:

- Budování interních microservices Procesy ve firmě, které se opakují, potřebují alespoň částečně zautomatizovat, občas je potřeba vytvořit konektor na reklamní systém nebo usnadnit generování podkladů pro kampaně. Budou také rádi za Vaše vstupy ohledně zabezpečení systémů v rámci společnosti

- Vývoj webové aplikace “Centralizace mediaplánů”. Mají hotové MVP, čeká je ale ještě spousta práce a dlouhodobý rozvoj. Na projektu budete mít k ruce ještě studenty z ČVUT, kteří Vám pomohou s projektem pohnout rychleji.

- Ad hoc projekty na straně klientů. Klienti je většinou osloví pro integrace systémů, případně automatizaci drobných procesů.

- Realizace vlastních nápadů. V rámci společnosti působí jako R&D oddělení. Každý člen týmu má na sobě rozvoj alespoň jednoho nového produktu/projektu, který si sám zvolí. Nápady jsou v týmu vítány a dají Vám prostor na to je realizovat.

Požadavky:

- Python, JavaScript, SQL databáze, Git, HTML, REST API, Google Cloud Platform (Cloud Functions, App Engine...)

- Zájem o programování a chuť se dál rozvíjet

- Samostatnost - Čekají Vás projekty, které bude potřeba si odřídit od začátku až po konec, spousta lidí ve společnosti Vám pomůže s případnou konzultací, ale řešení bude na Vás

- Agilní způsob realizace projektů

- Common sense, kritické myšlení, pečlivost

Co u nich získáte?

- Nabízejí jak stabilní dlouhodobé projekty, tak dynamické krátkodobé projekty tak, aby Vaše práce nebyla rutinní

- Rádi zainvestují do Vašeho rozvoje a vzdělávání, čekají Vás školení hard i soft skills

- Pravidelně se budou zajímat o to, co Vás baví a jakým směrem se chcete profilovat

- Dají Vám svobodu a flexibilitu

- Velmi dobré platové ohodnocení, vzdělávací kurzy, školení a další benefity

- Práce v dynamickém a moderním pracovním prostředí

- Možnost kariérního růstu a profesního růstu

- Možnost realizovat a přinášet vlastní nápady

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.